Kronika policyjnaKurorty NadmorskieMielno

Pijany kierowca, który uderzył w drzewo, został aresztowany

pijany

23-letni obywatel Ukrainy prowadził samochód nie tylko bez uprawnień, lecz również pod wpływem alkoholu. Spowodował także wypadek, uderzając w drzewo, przez co samochód zajął się ogniem. Obecnie przebywa w tymczasowym areszcie, o co wnioskował prokurator.

Prowadził samochód pijany i uderzył w drzewo

Do zdarzenia doszło 11 listopada w Niegoszczy, która znajduje się w gminie Mielno. 23-latek pochodzenia ukraińskiego poruszał się samochodem marki mercedes wraz ze swoim kolegą. Z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, przez co uderzył w pobliskie drzewo. Samochód stanął w płomieniach, a na miejsce zdarzenia przyjechały służby ratunkowe. Po przebadaniu kierowcy alkomatem okazało się, że ma on ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został aresztowany, drugiego natomiast odtransportowano do pobliskiego szpitala.

23-latkowi zostały postawione zarzuty prowadzenia pojazdu bez uprawnień do tego koniecznych, pod wpływem środków odurzających oraz spowodowanie wypadku. Obecnie przebywa w tymczasowym areszcie, gdzie oczekuje na sprawę sądową. Grozi mu kara pozbawienia wolności.

Zobacz też:

Comments are closed.